Jūsu vērtējums: 4.8
Vērtējums: 4.3 - 18 balsis

WALMART atlaižu kods un kuponi

Zemāk varat atrast 13 derīgus kuponu kodus un akcijas, kas darbosies WALMART 2024. gada jūnijā.

Walmart ir viens no lielākajiem tiešsaistes iepirkšanās centriem pasaulē, kas var veiksmīgi izmantot kādu no šiem atlaižu kodiem par zemu cenu. Walmart ir lielisks tiešsaistes tirdzniecības centrs, kurā produkti ir sakārtoti kategorijās: Elektronika un biroja filmas, Mūzika un grāmatas, Māja, Mēbeles, Ierīces, Mājas labiekārtošana un iekšpagalms, Apģērbi, Apavi un rotaslietas, Zīdaiņi un mazuļi, Rotaļlietas un videospēles, Pārtika , Mājsaimniecība un mājdzīvnieki, Aptieka, Veselība un skaistums, Sports, Fitness un āra, Automašīnas un riepas, Fotoattēli, Dāvanas, Personalizēts veikals, Šūšana, Amatniecības un ballīšu piederumi. Šīs ir galvenās kategorijas, kurās Walmart kuponi veiksmīgi darbojas, lai saņemtu atlaidi.

Šajā veikalā pārdotās preces galvenokārt tiek piegādātas ASV (ir arī fiziski mazumtirdzniecības veikali Walmart), taču tiešsaistes pircēji var gūt labumu no starptautiskās piegādes, ja vien to neizmanto Walmart globālās tīmekļa vietnes. Paredzēts šādām valstīm un reģioniem: Argentīna, Brazīlija, Kanāda, Centrālamerika, Čīle, Ķīna, Japāna, Meksika, Puertoriko un Apvienotā Karaliste. Walmart kupona kodu var izmantot katram veikalam atsevišķi.

Preču atgriešanas politika ir spēkā 90 dienas no datuma, kad tā tika iepirkta tiešsaistē, un to neietekmē Walmart atlaides koda izmantošanas vai neizmantošanas politika. Turklāt Walmart kuponu var izmantot šim veikalam un produktiem, kuriem citos Walmart piedāvājumos jau tā ir zema cena.

...Lasīt vairāk