Jūsu vērtējums: 4.8
Vērtējums: 4.8 - 6 balsis

porzellantreff.de Atlaižu kodi un kuponi

Zemāk varat atrast 8 derīgus kuponu kodus un akcijas, kas darbosies vietnē porzellantreff.de 2024. gada jūnijā

Porzellantreff.de ir Vācijas porcelāna, stikla, keramikas trauku un galda piederumu tiešsaistes veikals ar tādiem Eiropas labākajiem zīmoliem kā Villeroy & Boch, Rosenthal, Rosenthal Versace, Wedgwood un Le Creuset. Katram porcelāna zīmolam varat izmantot vienu no mūsu Porzellantreff kuponiem no zemāk esošā saraksta.

Šī veikala pieredze ir vairāk nekā 15 gadi, kas nozīmē, ka tas ir pārdevis keramikas izstrādājumus Vācijā un visā pasaulē vairāk nekā pusmiljonam pircēju. Tā kā tie ir viens no lielākajiem keramikas veikaliem, tad, izmantojot porzellantreff.de atlaižu kuponu, cenas ir vidēji par 20% zemākas.

Keramikas, porcelāna, stikla, keramikas galda piederumus un galda piederumus visā pasaulē piegādā ar kurjeru tieši no Vācijas. Labākai komunikācijai ar klientiem gan interneta veikala lapa, gan tiešsaistes atbalsts ir angļu, vācu un krievu valodā.

Porzellantreff.de kuponu var izmantot jebkuram no 125,000 XNUMX pastāvīgi noliktavā esošajiem produktiem. Iepirkšanos tiešsaistē var apmaksāt ar kredītkarti vai debetkarti, VISA, Mastercard, Maestro vai JCB, izmantojot bankas pārskaitījumu vai PayPal.

...Lasīt vairāk