Jūsu vērtējums: 5.0
Vērtējums: 4.7 - 6 balsis

IHG atlaižu kods un kuponi

Zemāk varat atrast 12 derīgus kuponu kodus un akcijas, kas darbosies IHG 2024. gada jūnijā

IHG ir viens no pasaules vadošajiem viesnīcu uzņēmumiem, kas darbojas gandrīz 100 valstīs. IHG piedāvā plašu viesnīcu preču klāstu par saprātīgu cenu. IHG ir iemīļojuši miljoniem patērētāju visā pasaulē, jo mūsu galvenais mērķis ir klientu apmierinātība. IHG kupona kodi ir atrodami zemāk un ir ļoti populāri.

Ja jums vajadzētu meklēt ceļojuma piedāvājumus, jūs varētu ietaupīt pat 20%, rezervējot uzturēšanos pirms laika. Citādi sakot, gandrīz visus pieejamos IHG piedāvājumus redzēsiet tieši vienā pieturā. Izmantojot IHG viesnīcas visā pasaulē, jūs varat rezervēt uzturēšanos dažos pasaules lielākajos uzņēmējdarbības un kultūras centros, kā arī izmantojot dažādus zīmolus dažādos cenu punktos, jums nav nepieciešams sadalīt banku, lai turētos tajās. Katra viesnīca nodrošina dažādus izpirkšanas līmeņus, lai jūs varētu patiesi optimizēt savas atlīdzības. Jūs varat arī izvēlēties mājdzīvniekiem draudzīgas viesnīcas. IHG uzņēmumu grupas mērķis jebkad ir bijis pielāgots tīra greznuma un patiesas viesmīlības nodrošināšanai saviem klientiem. Gluži vienkārši ir daudz uzticamu vārdu, no kuriem izvēlēties, un mēs pat neesam minējuši vairākus mazāk pazīstamus zīmolus, taču ideālā IHG zīmola izvēle ir pirmais solis, lai atrastu perfektu uzturēšanos, bet ne tikai ievērojiet vārdi, kurus jūs zināt.

Izmantojot IHG viesnīcu kuponus, varat noslēgt lielisku brīvdienu paketi, un, ja rezervējat agri, jūs noteikti ietaupīsit vairāk. Parasti norēķināšanās lapā ir neliels lodziņš, kas atgādina, ka jāievada reklāmas kods. Precei jābūt nebojātai. IHG reklāmas kods ir kodēts īpaši precēm, kuras var tikt reklamētas. Tā kā jūs varat izmantot IHG reklāmas kodu un saņemt atlaidi, kas tiek automātiski piemērota jūsu pirmajā braucienā ASV, jūsu IHG Rewards Club punkti tiek iegūti, izmantojot kuponu, kas ir jāpiemēro jūsu kontā, izmantojot IHG vietni.

...Lasīt vairāk